NEVŞEHİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

2. Dönem Eğitim Bölgeleri Okul Müdürler Kurulu Toplantıları Yapıldı

2. Dönem Eğitim Bölgeleri Okul Müdürler Kurulu Toplantıları Yapıldı

          İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Murat DEMİR’ in başkanlığında, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Murat SALTIK’ ın katılımlarıyla 2. dönem Eğitim Bölgesi Müdürler Kurulu toplantıları gerçekleştirildi.
          Kapadokya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve Anadolu İmam Hatip Lisesinde gerçekleştirilen toplantılarda eğitim öğretimin ilimizdeki mevcut durumu, 2. dönem için yapılan hazırlıklar, eğitimin kalitesinin artırılması için okullar tarafından yapılan çalışmaların gözden geçirilmesi, dış paydaşlarımızın eğitime sağladıkları destekler ve işbirliğinin artırılması için yapılması gereken çalışmalar, eğitime katkı sağlayacak projelerin geliştirilmesi, Destekleme ve Yetiştirme Kursları iş ve işlemleri ile 2023 Vizyon Belgesi kapsamında açılması planlanan Tasarım ve Beceri atölyeleri ile ilgili konular ele alındı. Okul müdürleri ile karşılıklı fikir alışverişinin yapıldığı toplantıda okul müdürleri gündem maddelerine ilişkin görüş ve önerilerini dile getirdiler.
          İl Müdürümüz Sayın Murat DEMİR, eğitimde kaliteyi arttırma adına okullarımızın diğer kurum ve kuruluşlarla yapacağı işbirliğinin önemini vurguladı.Destekleme ve Yetiştirme kurslarında verimliliğin esas alınması ve buna göre açılacak kursların belirlenmesi gerektiğini ifade eden Murat DEMİR, 2023 Vizyon belgesinde geniş bir şekilde yer alan ve öğrencilerin yeteneklerini keşfetmesini sağlayacak olan Tasarım ve Beceri atölyeleri ile ilgili çok önemli çalışmalar yürüttüklerini ve kısa zamanda bu çalışmaların sonuçlanacağını ifade ettiler.
          İl Müdürümüz Sayın Murat DEMİR’ in tüm katılımcılara başarı ve iyi dilekler dilemesinin ardından toplantı sona erdi.

 

 

 08-02-201908-02-201908-02-2019

 

                   

Hükümet Konağı kat 2 - 0384 213 79 33, 0384 213 79 34, 0384 213 79 35

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.