NEVŞEHİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Altınyıldız Eğitim Kurumları Öğrencilerinden Müdürümüze Ziyaret

Altınyıldız Eğitim Kurumları Öğrencilerinden Müdürümüze Ziyaret

        Altınyıldız Eğitim Kurumları Ortaokulu öğrencileri çeşitli spor dallarında ve kültürel alanlarda elde ettikleri başarılarının sevincini paylaşmak için İl Milli Eğitim Müdürümüz Murat DEMİR’i makamında ziyaret etti.
        Dağcılık, Yüzme, satranç alanları ile TÜBİTAK projelerinde göstermiş oldukları başarılar ile; Nevşehir ve Türkiye şampiyonalarında dereceler elde eden Altınyıldız Eğitim Kurumları Ortaokulu öğrencileri sevinçlerini ve başarılarını Milli Eğitim Müdürümüz Murat DEMİR ile paylaştılar.
        Spora gönül veren öğrencilerimizin ortaya koyduğu başarı tablolarıyla gurur duyduğunu belirten Sayın DEMİR, ‘okullarımızın, akademik olarak donanımlı; sportif ve kültürel alanlarda da başarılı öğrenciler yetiştiren kurumlar olması bizleri mutlu etmektedir. Her bir öğrencimizin bilim, spor, sanat, resim ve müzik gibi en az bir sportif veya kültürel faaliyetle ilgilenmesini çok istiyoruz. Başarıları ile bizlere gurur ve mutluluk yaşatan tüm öğrencilerimizi, onların yetiştirilmesinde emeği geçen öğretmenlerimizi ve idarecilerimizi tebrik ediyoruz.’ dedi.

 

13-06-2018

 

                              

Hükümet Konağı kat 2 - 0384 213 79 33, 0384 213 79 34, 0384 213 79 35

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.