Duyurular Demokrasi Eğitimi ve Okul Meclisleri Merkez İlçe Temsilci Seçimi

Demokrasi Eğitimi ve Okul Meclisleri Merkez İlçe Temsilci Seçimi

Demokrasi Eğitimi ve Okul Meclisleri çerçevesinde Nevşehir Ticaret Meslek Lisesi Salonunda 16 Kasım 2012 Cuma günü Saat 14.00 de Merkez İlçe temsilci seçimi yapılacaktır. Merkez İlçe temsilci listesi ektedir.Okul Temsilcilerinin bir idareci sorumluluğunda adı geçen okulda hazır bulunmalarının sağlanmasını rica ederim. Bilgilerinizi ve gereğini rica ederim.

15.11.2012 Nail YAVUZ Milli Eğitim Müdür Yardımcısı

 

Sıra No Okulu Adı Soyadı
1 100.Yıl Ülfet Başer İlkokulu ESRA ELMA
2 19 Mayıs İlkokulu SILA AKSOY
3 20 temmuz İlkokulu ALPER BOZKURT
4 2000 Evler İmam Hatip Ortaokulu MUHAMMED ZAHİD YAVUZ
5 23 Nisan Ortaokulu BÜŞRA AY
6 30 Agustos İlkokulu BUSE SOLAK
7 75.Yıl İlkokulu AHMET ENES YILMAZ
8 75.Yıl Ortaokulu BATIAY ŞENCAN
9 Alacaşar İlkokulu HAYRUNNİSA ŞAHİN
10 Alacaşar Ortaokulu ZEHRA TOSUN
11 Basansarnıç İlkokulu BEYZA KARAKAYA
12 Boğaz Ortaokulu HATİCE HÖKKAŞ
13 Boğaz ilkokulu SEHER TAŞDEMİR
14 Çardak Ortaokulu ÖMER TUNÇ
15 Çardak İlkokulu BERAT KORKMAZ
16 Çat ilkokulu MUSTAFA ÇETİN
17 Çat Ortaokulu OĞUZHAN ÇİGDEM
18 Çiftlik 100.Yıl İlkokulu HAZDET ÖZDEMİR
19 Çiftlik 100.Yıl Ortaokulu ESMA AVCI
20 Damat İbrahim Paşa Ortaokulu ONUR AKTAŞ
21 Ersular İlkokulu MEHMET SARVAÇ
22 Gazi Ortaokulu ZÜLEYHA DÜŞMEZ
23 Göre İlkokulu GÜLSÜM GÜLEŞ
24 Göre Ortaokulu TURGUT AYDIN
25 Göreme İlkokulu HAKAN ŞENER
26 Göreme Ortaokulu BATUHAN KAHRIMAN
27 Güvercinlik İlkokulu İREM DEMİRÇELİK
28 Güzelyurt Turgut Akdeveli İlkokulu YELDANUR KALAN
29 H.Lütfi Pamukçu Ortaokulu EDA TOPAKTAŞ
30 İcik İlkokulu DUYGU BOZBAY
31 İcik Ortaokulu FURKAN YURDUSEV
32 İncekaralar İlkokulu ÖMER TİPİT
33 İstiklal Ortaokulu ABDULLAH ALTIPARMAK
34 Kavak İlkokulu ZEKİYE NUR OSMAN
35 Kavak Ortaokulu ABDULKADİR KOÇAK
36 Kaymaklı Atatürk Ortaokulu MERVE ATAK
37 Kaymaklı İlkokulu BAYRAM ÇITAK
38 Mehmet Gülen İlkokulu BATUHAN TOPRAK
39 Mehmet Gülen Ortaokulu AYBALA KÖKŞEN
40 Mihriban Emin Günel Ortaokulu RABİA KARACA
41 Nar Barbaros Ortaokulu TURAN ULUCAN
42 Nar İlkokulu ASIM ALTUNCU
43 Nevşehir Atatürk İlkokulu CEREN AKTAŞ
44 Nevşehir Atatürk Ortaokulu BÜŞRA METİN
45 Nevşehir Cumhuriyet İlkokulu ABDULLAH SARITOSUN
46 Örnekevler İlkokulu ESMANUR SAYGILI
47 H.Rasim Uzer İş okulu MEHMET PALANCI
48 Özyayla İlkokulu RÜMEYSA SERTDEMİR
49 Özyayla ortaokulu BÜŞRA ALTUNTAŞ
50 Rauf Nail Akman İlkokulu ALPEREN KAYA
51 Sulusaray İlkokulu ALİ TIRAŞ
52 Sulusaray Ortaokulu ELVAN YALÇIN
53 Toki 125.Yıl Ortaokulu OĞUZHAN ÇAYCI
54 Uçhisar Haydar Çankaya İlkokulu BÜŞRA TOPAÇ
55 Uçhisar Haydar Çankaya ortaokulu ŞEYMA NUR KARAKAYA
56 Yeniçeşme İlkokulu SÜLEYMAN CAN İKMAN
57 Yunus Emre İlkokulu ÖMER OSMAN ÇİFTÇİ
58 Yunus Emre İmam Hatip  ortaokulu ŞEYMA BİÇER
59 Teknik ve Endüsri Meslek Lisesi MEHMET ARSLAN
60 Anadolu İmam Hatip Lisesi MUHAMED SALİH SOYLU
61 Nevşehir Lisesi ÖZCAN MHAMMED COŞKUN
62 Ticaret Meslek Lisesi GAMZE YORGANCI
63 ToKİ Kız Teknik ve Meslek Lisesi MİNE SAYIN
64 Kız Teknik ve Meslek Lisesi ÖZNUR ZERAFET EROL
65 Anadolu Lisesi FURKAN ÖZDAĞLI
66 2000 Evler Anadolu Lisesi ERTUĞRUL BUĞLU
67 Anadolu Öğretmen Lisesi İHSAN TARIK GENÇ
68 Otel. ve Turizm Meslek lisesi OKAN AKTAŞ
69 H.Avni İncekara Fen Lisesi EŞREF BİLGE UĞURLU
70 Anadolu Sağlık Meslek Lisesi ETHEM OSMAN CANBAŞ
71 Kaymaklı Lisesi NURCİHAN TAŞKOPARAN
72 Özel Altınyıldız Fen Lisesi AHMET DİRİCAN
73 Özel Kardelen İlkokul MERYEM EYLÜL AKPINAR
74 Özel Kardelen Ortaokulu MEHMET ALPEREN ERTAŞ
75 Özel Kardelen Anadolu Lisesi GÖKHAN ZEDELENMEZ
76 Özel Kardelen Fen Lisesi ANIL DİNÇER TAŞÇI
77 Özel Altınyıldız Koleji İREM PARLAK
78 Özel Altınyıldız Ortaokulu BELGİN ASLAN
 Yayın:15.11.2012 - Güncelleme:15.11.2012 - 09:09 - Görüntülenme:480