NEVŞEHİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Güzel Sanatlar Lisesine Öğretmen Seçme ve Atama Kılavuzu

Duyuru Konusu : Güzel Sanatlar Lisesine Öğretmen Seçme ve Atama Kılavuzu
Duyurunun Çıktığı Bölüm :İnsan Kaynakları (Atama) Şubesi
Tarih :09/07/2018
Tel :213 79 33 - 118

 

                              
        İlimiz Merkez Şehit Demet Sezen Güzel Sanatlar Lisesinde 1 öğretmen ihtiyacı bulunan Müzik (Piyano) alanına öğretmen ataması gerçekleştirilecektir. Konuyla ilgili başvuru ve atama kılavuzu ekte gönderilmiş olup, ekli atama kılavuzunun indirilerek İlçenizde/Okulunuzda görevli Müzik Öğretmenlerine imza karşılığı duyurulması gerekmektedir.
        Adı geçen okulun Müzik(Piyano) alanına yapılacak öğretmen ataması öncelikli olarak geçmişe dönük 5 yıl içerisinde güzel sanatlar lisesinde müzik öğretmeni olarak görev yapanlar arasından karşılanacaktır. Bu kapsamda başvuru bulunmaması durumunda güzel sanatlar lisesine ilk defa atama yoluyla değerlendirme ve uygulama sınavı sonucunda atama işlemi gerçekleştirilecektir.
        Bu kapsamda;
        1-Başvuruların ilk günü itibariyle son 5 yıl içerisinde Güzel Sanatlar Lisesine ilgili mevzuatı doğrultusunda atanan ancak çeşitli nedenlerle bu görevinden ayrılanlar 19-20 Temmuz 2018 tarihleri arasında başvuruda bulunabileceklerdir.
        2-Yeniden atama kapsamında atama yapılamaması durumunda güzel sanatlar liselerinde daha önce görev yapmamış olanlardan Müzik(Piyano) alanına atanmak isteyenler 24-25 Temmuz 2018 tarihleri arasında başvuruda bulunabileceklerdir.
        Başvurular kılavuz ekindeki başvuru formları ile şahsen yapılacak olup, sürenin kısıtlı olması nedeniyle başvuru formlarının onaylandığı gün Müdürlüğümüz İnsan Kaynakları (Atama) Şubesine teslim edilmesi gerekmektedir.
        Bilgilerinizi ve gereğini önemle rica ederim.

 

Murat DEMİR
İl Milli Eğitim Müdürü

 

 

Ek dosyalar için tıklayınız

Hükümet Konağı kat 2 - 0384 213 79 33, 0384 213 79 34, 0384 213 79 35

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.