NEVŞEHİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ve Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Arasında Protokol İmzalandı

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ve Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Arasında Protokol İmzalandı

          Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Nevşehir İl Temsilciliği arasında “Eğitim ve Sosyal Etkinlik’’ iş birliği protokolü imzalandı.
          Milli Eğitim Müdürümüz Murat DEMİR ve Türkiye Gençlik Vakfı Nevşehir İl Temsilcisi Oğuzhan ALKAN tarafından imzalanan protokol kapsamında; yaygın eğitim kurumlarında kulüp çalışmaları, öğrencilere sosyal, sanatsal, kültürel, sportif, bilimsel, teknolojik etkinlikler, proje çalışmaları, yarışmalar ile mesleki ve teknik kurslar düzenlenmesine ilişkin esas ve yükümlülükler amaçlandığı bildirildi.
          Milli Eğitim Müdürümüz Murat DEMİR yaptığı açıklamada “ Eğitim ve Sosyal Etkinlik protokolünün imzalanması ile birlikte gençlerimize yönelik çalışmalar yapacağız. Bu protokolün her iki taraf adına da hayırlı olmasını diliyorum." dedi. 
          İmzalanan protokolün ardından İl Milli Eğitim Müdürü Murat Demir, TÜGVA Nevşehir İl Temsilcisi Oğuzhan ALKAN’a çalışmalarında başarılar diledi.

 

08-01-2019                               

08-01-2019

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hükümet Konağı kat 2 - 0384 213 79 33, 0384 213 79 34, 0384 213 79 35

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.