NEVŞEHİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürü Lise Müdürleri ile Nakil İşlemleri İle İlgili Toplantı Yaptı

İl Milli Eğitim Müdürü Lise Müdürleri ile Nakil İşlemleri İle İlgili Toplantı Yaptı

                Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından, ilimiz merkez yerel yerleştirme sonuçlarına göre öğrenci alan liselerimizde görev yapan lise müdürlerine, 8. sınıf öğrencilere yönelik yapılan liselere giriş sınav sonuçları ve nakil işlemleri hakkında bir bilgilendirme toplantısı düzenlendi.

                Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürlüğü,  ilimiz merkez yerel yerleştirme sonuçlarına göre öğrenci alan liselerimizde görev yapan lise müdürlerine,lise giriş sınav sonuçları ve nakil işlemleri ile ilgili bilgilendirmelerde bulundu. Milli Eğitim Müdürlüğü Toplantı Salonunda, İl Milli Eğitim Müdürü Murat DEMİR, başkanlığında gerçekleşen toplantıya İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Murat DİLDÖKEN, İl Milli Eğitim Müdürlüğü Arge Birimi velise müdürleri katıldı. Toplantıya katılan lise müdürlerine 8. sınıf öğrencilere yönelik yapılan liselere giriş sınav sonuçları hakkında sunum yapıldı. Nakil işlemleri ile ilgili yapmaları gerekenler hakkında bilgiler verildi. Tüm okul müdürlerine nakil işlemleri esnasında öğrenci velileri ve öğrenciler çağrılarak nakil işlemelerinin yapılması konusunda kendilerine yardımcı olmalarını ve hiçbir öğrencinin mağdur edilmeyeceğini, bunun sorumlusunun bizler ve okul müdürleri olacağını belirtti.

                Toplantıda yapılan bilgilendirmelerin ardından karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu. İl Müdürümüz Sayın Murat DEMİR’in tüm katılımcılara başarı ve iyi dilekler dilemesinin ardından toplantı sona erdi.

 

02-08-201802-08-201802-08-2018

 

Hükümet Konağı kat 2 - 0384 213 79 33, 0384 213 79 34, 0384 213 79 35

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.