NEVŞEHİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Murat DEMİR ´in Ramazan Bayramı Mesajı

İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Murat DEMİR ´in Ramazan Bayramı Mesajı

        İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Murat DEMİR, Ramazan Bayramı münasebeti ile bir mesaj yayımladı.
        Gönüllerimizde birlik, beraberlik, sevgi, saygı, hoşgörü, merhamet, yardımlaşma, barış ve kardeşliğin en güzel örneklerinin sergilendiği önemli günler olan bayramlarımız, aynı zamanda iyilik ve güzelliğe açılan birer kapıdır.
        Bayram günlerini dostluk ve kardeşlik bağlarının kuvvetlenmesi, birlik ve beraberliğimizin güçlenmesi için fırsat olarak değerlendirmeli, dargınlıkları ve kırgınlıkları bir kenara bırakarak, birbirimizi kucaklamalıyız. Şehit ve gazi yakınlarını unutmadan, akrabalarımızla sıla-i rahimi ihmal etmeden ailemizle, çocuklarımızla “Ramazan Bayramı’na ulaşmış olmanın sevincini yaşarken, diğer yandan dünya üzerinde çeşitli sıkıntılar içerisinde bayramı buruk yaşamak zorunda kalan insanların da acı ve hüzünlerini de yüreklerimizde hissediyoruz.
        Bu vesileyle insanları kaynaştıran, bütünleştiren, üzüntüde ve sevinçte birleştiren bayramların, fırsat olarak değerlendirilmesi gerektiği inancıyla;
        Mesai arkadaşlarımın, yönetici, öğretmen, memur, yardımcı personel ve tüm Milli Eğitim çalışanlarının aileleri ile birlikte, öğrencilerimizin, velilerimizin ve tüm halkımızın “Ramazan Bayramı’nı en içten dileklerimle kutlar, bayramın ülkemize ve bütün insanlığa barış, mutluluk ve huzur getirmesini diler, sevdiklerinizle birlikte güzel bir bayram geçirmeniz dileğiyle sevgi ve saygılarımı sunarım.

Hükümet Konağı kat 2 - 0384 213 79 33, 0384 213 79 34, 0384 213 79 35

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.