NEVŞEHİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

KOP( Konya Ovası Projesi) Bölge Kalkınma İdaresi’nden Müdürlüğümüze Ziyaret

KOP( Konya Ovası Projesi) Bölge Kalkınma İdaresi’nden Müdürlüğümüze Ziyaret

        KOP ( Konya Ovası Projesi) Bölge Kalkınma İdaresi Beşeri, Sosyal ve Kurumsal Gelişme Koordinatörü Alper BİLGİÇ ve beraberindeki heyet, Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürü Murat DEMİR’i makamında ziyaret etti. Ziyarette Nevşehir Milli Eğitim Müdürlüğü AR-GE Birimi tarafından KOP SOGEP ve 2017 Yılı KOP Okuyor Programı kapsamında hazırlanan "Hayatımın İşgücü Merkezi" “Kütüphanem KOP Çocuk Kütüphanesi” ve “KOP Okutuyor” isimli hibe almaya hak kazanan 3 projemizin yürütülmesi ile ilgili konular hakkında görüş alış verişinde bulunuldu. KOP ( Konya Ovası Projesi) Bölge Kalkınma İdaresi Beşeri, Sosyal ve Kurumsal Gelişme Koordinatörü Alper BİLGİÇ, Nevşehir Milli Eğitim Müdürü Murat DEMİR’i başarılı projelerinden dolayı tebrik etti.
        Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürü Murat DEMİR, KOP Bölge Kalkınma İdaresi’yle de bu tür ortak projelerin içinde yer alabileceklerini belirterek nazik ziyaretlerinden dolayı KOP ( Konya Ovası Projesi) Bölge Kalkınma İdaresi Beşeri, Sosyal ve Kurumsal Gelişme Koordinatörü Alper BİLGİÇ ve KOP Bölge Kalkınma İdaresi heyetine teşekkür etti.

Hükümet Konağı kat 2 - 0384 213 79 33, 0384 213 79 34, 0384 213 79 35

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.