NEVŞEHİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürü Murat DEMİR’in 19 Mayıs Atatürk´ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Mesajı

Milli Eğitim Müdürü Murat DEMİR’in 19 Mayıs Atatürk´ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Mesajı

        İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Murat DEMİR, 19 Mayıs Atatürk´ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı münasebeti ile bir mesaj yayımladı.
        19 Mayıs, yüce ve büyük milletimizin kendisine vurulmak istenen esaret zincirlerini atma kararlılığının, millete inancın ve İstiklal Mücadelemizin ilk adımının atıldığı gündür. Geleceğimizin emaneti ve teminatı sevgili gençler; bilime, sanata, spora, ekonomiye ve ülke yönetimine sizler yön vereceksiniz. 21.yüzyıl becerileri olan sorgulayıcı yaklaşımla, iletişim ve işbirliği ile ve yaratıcı teknolojiyi kullanan, yenilikçi ve bilinçli bireyler olarak kendinizi ne kadar iyi yetiştirirseniz ülke olarak gelişip büyüyecek ve yeryüzünde söz sahibi, karar veren ülke statümüzü koruyacağız. Bunları göz önünde bulundurmanız temennisi ile 19 Mayıs’ın 99. yıldönümünde, sizlerin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutluyor, başta Cumhuriyetimizin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal olmak üzere, tüm şehit ve gazilerimizi minnet ve şükranla anıyorum.

Hükümet Konağı kat 2 - 0384 213 79 33, 0384 213 79 34, 0384 213 79 35

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.