NEVŞEHİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürümüz Murat DEMİR’in 10 Kasım Mesajı

Milli Eğitim Müdürümüz Murat DEMİR’in 10 Kasım Mesajı

          Cumhuriyetimizin kurucusu ve milli mücadelemizin önderi, Gazi Mustafa Kemal Atatürk´ü aramızdan ayrılışının 80. yılında şükran ve saygıyla yâd ediyoruz.
          Askeri ve mülki yönetim anlayışındaki ileri görüşlülüğü, dehası, insani, milli ve manevi değerlere önem vermesi, Atatürk’ü insanlığın tarihi boyunca yetişen dünyanın en önemli liderlerinden biri yapmıştır.  Bu vasıf, aziz milletimizin canından kıymetli bildiği vatan topraklarını parçalamaya yeltenenlere,  binlerce yılda oluşturduğumuz kutsal değerleri çiğneme cüreti göstererek yok etmeye çalışanlara, ihanetlerle, isyanlarla ve her türlü kirli oyunla bunlarla işbirliği yapanlara karşı birlik olmamızın yegâne anahtarı olmuştur. Geçmişte olduğu gibi bugün de hiçbir güce boyun eğmeyeceğimiz çok iyi bilinmelidir.
          Bu duygu ve düşüncelerle; Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk´ü ahirete intikalinin 80. yıldönümünde saygı ile anıyor, silah arkadaşları başta olmak üzere vatanı uğruna canlarını feda etmiş şehitlerimizi, gazilerimizi şükranla, minnetle ve saygıyla anıyoruz.

 

   

 

Hükümet Konağı kat 2 - 0384 213 79 33, 0384 213 79 34, 0384 213 79 35

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.