NEVŞEHİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürlüğünün 11. İşbirliği Protokolü

Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürlüğünün 11. İşbirliği Protokolü

        Milli Eğitim Bakanlığı Din Öğretimi Genel Müdürlüğü tarafından  okullara bir yol haritası olacak mahiyette “Anadolu İmam Hatip Liseleri ve İmam Hatip Ortaokulları Vizyon Belgesi” hazırlanmıştır. Okullarımızın, il ve ilçe müdürlüklerimizin, eğitimcilerin katkılarına açık olarak hazırlanan bu vizyon belgesi ile okullarımızdaki eğitimin niteliğine süreklilik kazandırılmasına yönelik hedefler belirlenmiştir. Bu kapsamda Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Nevşehir Müftülüğü arasında eğitimde işbirliği protokolü imzalandı. Eğitimde işbirliği protokolü İl Milli Eğitim Müdürü Murat DEMİR ve Nevşehir Müftüsü Yakup ÖZTÜRK tarafından imzalandı.

        İmzalanan protokol ile Recep Tayyip Erdoğan Fen ve Sosyal Bilimler Proje İmam Hatip Lisesi ve Fen ve Sosyal Bilimler programı uygulayan Diriliş Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde uygulanacak olan projenin amaçları doğrultusunda eğitim öğretim faaliyetlerinin yürütmek için taraflar arasında koordinasyonun sağlanması amaçlanmıştır. Protokolde ayrıca tarafların yapılan işbirliği için üstlendiği sorumluluklar belirtilmiştir. Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürü Murat DEMİR, yaptığı açıklamada,  imzalanan protokolün Recep Tayyip Erdoğan Fen ve Sosyal Bilimler Proje İmam Hatip Lisesi ve Fen ve Sosyal Bilimler programı uygulayan Diriliş Anadolu İmam Hatip Lisesi için hayırlı bir iş birliği protokolü olduğunu ve Nevşehir eğitimine katkı sağlayacağını belirtti.

        İmzalanan protokolün ardından İl Milli Eğitim Müdürü Murat Demir, Nevşehir Müftüsü Yakup ÖZTÜRK’e eğitime sağladığı destek ve katkılarından dolayı teşekkür etti.

   

19-01-201819-01-2018

 

Hükümet Konağı kat 2 - 0384 213 79 33, 0384 213 79 34, 0384 213 79 35

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.