NEVŞEHİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SERAMİK EĞİTİMİ ETKİNLİK KİTABIMIZ YAYINLANDI

SERAMİK EĞİTİMİ ETKİNLİK KİTABIMIZ YAYINLANDI

    Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğü ve Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürlüğü İşbirliği ile hazırlanan Seramik Eğitimi Etkinlik Kitabı Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğünün resmi web sitesinde yayınlanarak erişime açıldı. 

    Editörlüğünü MEB Öğretmen Yetiştirme ve Yükseköğretim Kurumları ile İlişkiler Daire Başkanı Dr. Volkan Hasan Kaya'nın yaptığı Seramik Eğitimi Etkinlik Kitabı İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz koordinesinde ilgili alan öğretmenleri tarafından hazırlandı.

   İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Murat DEMİR, Bakanlığımız 2023 Vizyon Belgesi ışığında ilimiz genelinde okullarımızda açtığımız ve öğrencilerimizin 21 yy becerilerini kazanmalarına katkı sağlayacak Tasarım ve Beceri atölyelerinde kullanılabilecek bir kaynak hazırladıklarını söyledi. Murat DEMİR, Yöremizin en önemli simgelerinden biri olan çamurun sanata dönüşmesi yolunda öncülük edecek böyle bir kaynağın ilimizde görev yapan ekibimiz ve öğretmenlerimizce hazırlanmasını son derece önemli buluyorum dedi. İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Murat DEMİR ayrıca Seramik Eğitimi Etkinlik Kitabının içerdiği uygulama örnekleri ile ilimizde kurulan tasarım beceri atölyelerinde okulöncesinden liseye kadar tüm öğretim kademelerindeki öğretmen ve öğrencilerimizin yararlanabileceği bir kaynak olduğunu ifade etti.  Geleceğimizin teminatı öğrencilerimizin yaratıcı düşünme becerilerinin geliştirilmesinde önemli katkı sunacak böyle bir kaynağın hazırlanmasında emeği geçen idareci ve öğretmenlerimize teşekkür eden Sayın Murat DEMİR, Seramik Eğitimi Etkinlik Kitabının eğitim camiamıza hayırlı olmasını diledi.

 Seramik Eğitimi Etkinlik Kitabına aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

 Bağlantı Adresi: https://ogretmen.meb.gov.tr/kitap/seramiketkinlik/index.html

22-04-2021

 

Hükümet Konağı kat 2 - 0384 213 79 33, 0384 213 79 34, 0384 213 79 35

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.