NEVŞEHİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ATATÜRK İLKOKULUNDAN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜMÜZE TEŞEKKÜR ZİYARETİ

ATATÜRK İLKOKULUNDAN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜMÜZE TEŞEKKÜR ZİYARETİ

    İl Müdürümüz Sayın Murat DEMİR, Atatürk İlkokulu müdürü ve öğretmenlerinden oluşan heyeti makamında kabul etti. Ziyaret esnasında söz alan okul müdürü Osman GÖKTAŞ; okullarının dezavantajlı bir bölgede olduğunu, bunun sıkıntılarını çektiklerini ancak İl Müdürümüz Sayın Murat DEMİR, okullarını ziyaretinde sınıfların durumunu gördü ve verdiği talimatla sınıfların teknik donanım eksiklikleri kısa zamanda giderildi. Okulumuza olan bu ilgisi için İl Müdürümüz Sayın Murat DEMİR'e okulum, öğrencilerim ve öğretmenlerim adına çok teşekkür ederim dedi.

                 İl Müdürümüz Sayın Murat DEMİR yaptığı konuşmada; "Dezavantajlı bölgede öğrenim gören öğrencilerimizin her zaman yanındayız. İlimizin eğitim çıtasını yükseltmek için gayrete devam ediyoruz. Bu konuda sizlerden de daha çok gayret ve çalışma bekliyoruz." dedi.

                Okul Müdürü Osman GÖKTAŞ ve beraberindeki öğretmenler tarafından ziyaret anısına İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Murat DEMİR' e teşekkür plaketi ve çiçek takdim edildi.

Hükümet Konağı kat 2 - 0384 213 79 33, 0384 213 79 34, 0384 213 79 35

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.