NEVŞEHİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ATATÜRK İLKOKULUNDAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZE ZİYARET

eTwinning 11.Ulusal Konferansı'nda Türkiye Özel Ödülü ile ödüllendirilen Nevşehir Merkez Atatürk İlkokulu Anasınıfı Öğretmeni Evrim KILIÇ, Okul Müdürü Osman GÖKTAŞ ve öğrencileriyle birlikte İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Memet POLAT'ı ziyaret etti.
ATATÜRK İLKOKULUNDAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZE ZİYARET

   Ziyarette 17-19 Şubat 2022 tarihleri arasında Antalya'da düzenlenen eTwinning 11.Ulusal Konferansı'nda 'İklim Kategorisi Türkiye Özel Ödülü' ile ödüllendirilen Öğretmenimiz Evrim KILIÇ kuruculuğunu yaptığı ''Değişen İklim Değişen Dünya'' isimli projesi hakkında İl Müdürümüze bilgi verdi. Proje ile 4/6 yaş öğrencilerinde iklim değişikliği ve küresel ısınma konularında farkındalık oluşturulduğunu ve öğrencilerin 21. yy becerileri, web2.0 araçları ve teknoloji kullanımı, farklı ülkelerden akran gruplarıyla tanışma, onlarla iletişim kurma gibi birçok alanda kendilerini geliştirme fırsatı bulduklarını ifade etti.

   İl  Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Memet POLAT, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. eTwinning projelerinin öğrencilerimizin ufkunu açtığını belirterek böyle anlamlı projelerin ne kadar önemli olduğunu vurguladı. Nevşehir Merkez Atatürk İlkokulu Okul Müdürü Osman GÖKTAŞ'a ve Anasınıfı Öğretmeni Evrim KILIÇ'a teşekkür ederek başarılı çalışmalarının devamını diledi.

02-03-2022

 

350 Evler Mah. Milli İrade Cad. 40/2 Merkez / Nevşehir - 0384 213 79 33, 0384 213 79 34, 0384 213 79 35

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.