NEVŞEHİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

EĞİTİM CAMİAMIZ DEĞERLENDİRME TOPLANTISINDA BİR ARAYA GELDİ

EĞİTİM CAMİAMIZ DEĞERLENDİRME TOPLANTISINDA BİR ARAYA GELDİ

    İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yusuf YAZICI başkanlığında, Müdürlüğümüz yöneticileri ve ilçe milli eğitim müdürlerimizin katılımıyla değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi.

   Gündem maddelerinden; 2023-2024 Eğitim-Öğretim Yılının değerlendirmesi, okullarımızda yapılacak bakım ve onarım işlemleri, küçük ve büyük onarım işlemleri, LGS ve YKS'ye giren öğrencilerimize tercih danışmanlığı hizmetleri, yaz kursları, hayat boyu öğrenme kursları, "Türkiye Yüzyılı Maarif Modeli" ile ilgili hazırlık ve çalışmalar, taşıma yoluyla eğitime erişim ile ilgili iş ve işlemler, mesleki eğitimde işletmelerle ilgili işlemler, iletişim-eşgüdüm-kurum iklimi-kurum kültürü ve kurumsal vizyon gelişim süreçleri, geri dönüşüm malzemeleri (kitap, dergi vb.) ile ilgili alınacak tedbir ve çalışmalar hakkında değerlendirme yapılarak bilgi alışverişinde bulunuldu. İlgili birim amirlerinin ve ilçe milli eğitim müdürlerimizin bilgilendirme ve paylaşımda bulunduğu toplantıda Müdürlüğümüz yöneticileri ve ilçe milli eğitim müdürlerimizin görüş, öneri ve talepleri alındı. 

    İl Müdürümüz Sayın Yusuf YAZICI; eğitimin bir bütün olduğunu bu nedenle Müdürlüğümüz ve ilçe milli eğitim müdürlüklerimiz arasında iş birliği ve koordinasyonun sağlanmasının önemi ve gerekliliğinden bahsederek başarının o derece artacağını ifade etti. Sayın YAZICI; ''Türkiye Yüzyılı'' vizyonu çerçevesinde büyük ve güçlü Türkiye hedeflerinin gerçekleştirilmesi için Bakanlığımızın hedefleri doğrultusunda çalışmalarımız hız kesmeden devam edecektir.  Geçen dönemde olduğu gibi bu dönemde de ekip ruhuyla ''Türkiye Yüzyılı'' vizyonuna uygun olarak, aynı başarı ve özveriyle görevlerini yürüteceklerine inandığını dile getirerek toplantıya katılan Müdürlüğümüz yöneticilerine, ilçe milli eğitim müdürlerimize ve ilimizin mümtaz eğitim camiasına emek ve gayretleri için teşekkür etti.

28-06-202428-06-202428-06-202428-06-2024

350 Evler Mah. Milli İrade Cad. 40/2 Merkez / Nevşehir - 0384 213 79 33, 0384 213 79 34, 0384 213 79 35

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.