NEVŞEHİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜMÜZ VE HACI BEKTAŞ VELİ ÜNİVERSİTESİ ARASINDA EĞİTİMDE İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI

  İl Millî Eğitim Müdürlüğümüz ve Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) arasında, H. Avni İncekara Fen Lisesi Programı uygulamasına yönelik "Eğitimde İş Birliği Protokolü" imzalandı.
İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜMÜZ VE HACI BEKTAŞ VELİ ÜNİVERSİTESİ ARASINDA EĞİTİMDE İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI

   NEVÜ Rektörlük makamında gerçekleştirilen "Eğitimde İş Birliği Protokolü" imza törenine; NEVÜ Rektörü Sayın Prof. Dr. Semih Aktekin, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Memet Polat, NEVÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Serkan Şahinkaya ve H. Avni İncekara Fen Lisesi Müdürü Rauf Denizler katıldı.

   Protokole İl Müdürümüz Sayın Memet Polat ile birlikte imza atan NEVÜ Rektörü Sayın Prof. Dr. Semih Aktekin, iki kurum arasında imzalanan eğitimde iş birliği protokolünün hayırlı olmasını diledi.

   İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Memet POLAT vermiş oldukları desteklerinden dolayı Rektör Sayın Prof. Dr. Semih Aktekin ve yönetimine teşekkür ederek, iki kurum arasında imzalanan protokolün hayırlı olması temennisinde bulundu.

   Protokol kapsamında H. Avni İncekara Lisesinde eğitim gören öğrencilerimiz tarafından gerçekleştirilecek yerel, ulusal ve uluslararası konularda bilimsel çalışmalara yönelik program ve proje hazırlamaları hususlarında Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ)  kendilerine bilimsel ve akademik olarak destek vereceği gibi öğrencilerimiz üniversitenin kütüphanelerinden ve Teknopark'tan, kariyer merkezlerinin etkinliklerinden, atölye ve laboratuvarlarından da yararlanabileceklerdir.

   Ayrıca kurumlar arası iş birliği çerçevesinde Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesinde görev yapan öğretim elemanları H. Avni İncekara Lisesinde derslere ve toplantılara katılarak destek verecekleri gibi, okulda görev yapan yönetici ve öğretmenler de üniversitenin kendilerine sunacağı imkânlardan faydalanabileceklerdir.

 16-02-202216-02-202216-02-202216-02-2022

350 Evler Mah. Milli İrade Cad. 40/2 Merkez / Nevşehir - 0384 213 79 33, 0384 213 79 34, 0384 213 79 35

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.