NEVŞEHİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN MEMET POLAT, İL ZÜMRE BAŞKANLARIYLA TOPLANTI GERÇEKLEŞTİRDİ

İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Memet POLAT, il zümre başkanlarıyla bir araya gelerek toplantı yaptı.
İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN MEMET POLAT, İL ZÜMRE BAŞKANLARIYLA TOPLANTI GERÇEKLEŞTİRDİ

"Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Memet POLAT'ın İl Zümre Başkanlarıyla Toplantıları Periyodik Olarak Devam Edecek"

   Müdürlüğümüz toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıda, İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Memet POLAT öğretmenlerimizin görüş ve önerilerini dinleyerek onlara tavsiyelerde bulundu. İl Müdürümüzün başkanlığında, zümre başkanlarımızla yapılan toplantılar periyodik olarak devam edecektir. Bu toplantılarda, zümre başkanlarımızın öğretmenlerimizden aldıkları görüşler konuşulacak.

   İl zümre başkanlarının yürütülen ve planlanan çalışmalar ile ilgili bilgi verdiği toplantıda İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Memet POLAT;

  • İlimizde uygulanan eğitim öğretim faaliyetlerinde birlikteliğin sağlanması ve uygulama bütünlüğünün gerçekleştirilmesi,
  • İlimiz eğitim öğretiminin mevcut durumu,
  • Eğitim ve öğretimde başarının daha üst seviyeye çıkartılması,
  • Yürütülen projeler,
  • Eğitim yatırımlarımız,
  • Ulaşılması gereken hedefler konularında değerlendirmelerde bulundu. 

 

  "Birlikte Aldığımız Kararları Birlikte Uygulayacağız"

   İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Memet POLAT yaptığı açıklamada "Eğitim ve öğretim adına alacağımız kararlarda siz değerli öğretmenlerimizin görüşleri bizler için çok önemli. Birlikte aldığımız kararları, yine birlikte uygulayacağız.  Tüm kademelerimizi ileriye taşıyarak; kişisel ve mesleki becerilerle donanmış, ahlaklı ve değerlerine sıkı sıkıya bağlı, bilimi esas alan nesiller yetiştirmek için hep birlikte omuz omuza çalışacağız.

   Sevgili yavrularımızın geleceğe güvenli adımlarla yürümesinde emeğini esirgemeyen tüm öğretmenlerimize şahsım, velilerim ve öğrencilerim adına teşekkür ediyorum. " dedi. 

350 Evler Mah. Milli İrade Cad. 40/2 Merkez / Nevşehir - 0384 213 79 33, 0384 213 79 34, 0384 213 79 35

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.