NEVŞEHİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN MEMET POLAT'IN İKİNCİ DÖNEM MESAJI

2021-2022 Eğitim Öğretim Yılının ikinci dönemi iki haftalık dinlenmenin ardından büyük bir heyecanla başlıyor. Yeni eğitim öğretim döneminin tüm öğretmenlerimize, öğrencilerimize ve velilerimize hayırlı olmasını diliyorum.
İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN MEMET POLAT'IN İKİNCİ DÖNEM MESAJI

     Değerli Öğretmen Arkadaşlarım;

Sizler eğitim ailemizin can damarı, öğrencilerimizin pusulası, toplumumuzun parlayan yıldızısınız. Sevgili yavrularımızı sizlere emanet ederek yarınlara emin adımlarla ilerliyoruz. Birlikte çıktığımız bu yolda emeğiniz, fedakârlığınız, sabrınız ve anlayışınız için sizlere tek tek teşekkür ediyorum. İkinci dönemde de birbirimizden güç alarak omuz omuza çalışacağımızı biliyor, hepinize çalışmalarınızda başarılar diliyorum.

     Kıymetli Velilerim;

Çocuklarımız için iş birliği yaparak iletişim halinde olacağız. Birbirimize duyduğumuz güvenle onları en iyi şekilde yetiştireceğiz. Çocuklarımızı ve gençlerimizi çalışkan, üretken, milli şuura sahip, milletimize ve en önemlisi kendilerine yararlı bireyler olarak geleceğe hazırlarken eğitim ailemizin aslî parçası olan sizlerle irtibat halinde olacağız. Çocuklarımıza karşı gösterdiğiniz sabrınız için ve yanımızda olup destek verdiğiniz için hepinize teşekkür ediyorum.

     Sevgili Öğrencilerim;

Her zaman olduğu gibi okullarınızda heyecan ve mutlulukla sizi bekliyoruz. Sizler ülkemizi daha güçlü yarınlara taşıyacaksınız. Millî ve manevi değerlerimize sahip çıkan, dünyadaki gelişmeleri takip eden, bilime sevdalı, mutlu bireyler olarak yetişeceksiniz. Sizlere nitelikli bir eğitim sunmak bizlerin görevi. Biz her daim yanınızda olacak ve daha güzel bir gelecek için elimizden geleni yapacağız. Sizlerden beklentimiz ise kendinize, ailenize ve ülkemize karşı sorumluluklarınızı en iyi şekilde yerine getirmeniz.

Eğitim öğretim dönemimizin ikinci döneminde de bizlere emanet edilen ve geleceğimizin umudu olan çocuklarımız için belirlediğimiz hedeflerimizle kaldığımız yerden, aynı heyecanla devam edeceğiz. Bu düşüncelerle çocuklarımıza, öğretmenlerimize, velilerimize ve bütün eğitim camiamıza sağlıklı, başarılı ve huzur dolu çalışmalar diliyorum.

 

                                                                                                                                                     Memet POLAT

                                                                                                                                             Nevşehir İl Millî Eğitim Müdürü

350 Evler Mah. Milli İrade Cad. 40/2 Merkez / Nevşehir - 0384 213 79 33, 0384 213 79 34, 0384 213 79 35

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.