NEVŞEHİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN MEMET POLAT'IN LGS MESAJI

İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN MEMET POLAT'IN LGS MESAJI

Geleceğimizin Umudu Sevgili Öğrencilerimiz;

Hedeflerinize ulaşmak için verdiğiniz emeklerin ve hayallerinizi gerçekleştirmek için gösterdiğiniz çabanın farkındayız. Sınava hazırlık sürecinde olduğu gibi şimdi de sizlerin yanında yer alarak heyecanınıza ortak oluyoruz. Elinizden gelenin en iyisini yapacağınıza yürekten inanıyoruz.

Unutmayın ki sınav sonucunuz ne olursa olsun bizim gözümüzde sonuçlardan çok daha fazlasısınız. Sizlere güveniyor, her zaman yanınızda olduğumuzu belirterek geleceğimizi sizlere emanet ediyoruz. Azminiz bizlerin geleceğe güvenle bakmasını sağlıyor. Vatanımıza ve milletimize faydalı, ahlaklı bireyler olarak ilerleyeceğinize inancımız tam. Bu sınavın sizin için yeni bir başlangıç olduğuna inanın ve kendiniz için güzel bir yol çizin. Severek ve inanarak yaptığınız her işte başarılı olacaksınız. Hepinizin gözlerinden öpüyor, başarılar diliyorum.

 

Kıymetli Öğretmenlerimiz; 

Sabır ve hassasiyetle, öğrencilerimizin sınava en iyi şekilde hazırlanmasında emeğiniz çok fazla. Sizlerin gayret ve özverili çalışmalarıyla öğrencilerimizi sınava en iyi şekilde hazırladığınızı biliyorum. Göstermiş olduğunuz sabır, gayret ve fedakârlıktan dolayı sizleri yürekten tebrik ediyor, teşekkürlerimi iletiyorum.

 

Değerli Velilerimiz; 

Eğitim hayatı boyunca sabrınız, ilginiz, sevginiz ve hoşgörünüzle sevgili yavrularımızın yanında yer aldınız. Onların bugünlere gelmesinde en büyük katkıyı sundunuz.  Bütün eğitim süreçlerinizde çocuklarımıza vermiş olduğunuz desteklerden dolayı teşekkür ediyorum. Evlatlarınızın başarılarıyla ülkemize ve insanlığa faydalı olmalarını diliyorum.

5 Haziran Pazar günü Liselere Geçiş Sistemi kapsamındaki merkezi sınava girecek tüm öğrencilerimize başarılar diliyor; sınav sonuçlarının ilimiz ve ülkemiz için hayırlı olmasını temenni ediyorum. Sınavlarda görev alacak yönetici, öğretmen ve tüm çalışanlarımıza kolaylıklar diliyorum.

 

 

                                                                                                                                                                                                    Memet POLAT

                                                                                                                                                                                           Nevşehir İl Millî Eğitim Müdürü

350 Evler Mah. Milli İrade Cad. 40/2 Merkez / Nevşehir - 0384 213 79 33, 0384 213 79 34, 0384 213 79 35

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.