NEVŞEHİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN MEMET POLAT'IN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN MEMET POLAT'IN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

Rahmet ve bereket ayı olan mübarek Ramazan-ı Şerif'i tamamlayıp bayrama erişmenin sevincini yaşıyoruz. 

Mukaddes zaman dilimleri olan bayramlar, çocuklarımıza ve gençlerimize değerlerimizi kazandırabileceğimiz en güzel fırsatlardır. Çünkü bayramlarda insanlar arasındaki karşılıklı sevgi ve saygının perçinlenmesi, dostluğun ve paylaşımın yaygınlaşarak dayanışma ikliminin sağlanması, dargınlık ve kırgınlıkların unutulması vardır.

Gelenek ve göreneklerimizin kuşaktan kuşağa aktarılmasına vesile olan, çocuklarımızın masumiyetiyle değer kazanan, onların sevinci ve tebessümüyle anlamını bulan bayramları sevgili yavrularımızın yaşantılarının her yönüne taşımalıyız. Her bayram olduğu gibi bu bayram da çocuklarımıza bayram sevincini yaşatmalıyız.

Bayramın ülkemize, milletimize, İslam âlemine ve bütün insanlığa sağlık, huzur ve barış getirmesini Yüce Rabbimden niyaz ediyor; başta aziz şehitlerimizin aileleri ve gazilerimiz olmak üzere, tüm mesai arkadaşlarımın, değerli öğretmenlerimin, sevgili öğrencilerimin ve kıymetli velilerimin mübarek Ramazan Bayramı'nı tebrik ediyor; sevdiklerimizle birlikte sağlık ve mutluluk içerisinde daha nice bayramlar geçirmemizi temenni ediyorum.

 

 

                                                                                                                                                                      Memet POLAT

                                                                                                                                                                 Nevşehir İl Millî Eğitim Müdürü

 

350 Evler Mah. Milli İrade Cad. 40/2 Merkez / Nevşehir - 0384 213 79 33, 0384 213 79 34, 0384 213 79 35

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.