NEVŞEHİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN MEMET POLAT'IN "RAMAZAN BAYRAMI" MESAJI

İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN MEMET POLAT'IN

İslam âleminin baş tacı; rahmet, mağfiret ve bereket ayı olan On Bir Ayın Sultanı Ramazan ayını uğurlamanın hüznünü ve Mübarek Ramazan Bayramı'na erişmemizin mutluluğunu yaşıyoruz. Bayramlar, millî ve manevi değerlerimizin özenle yaşatıldığı; sevgi, saygı, hoşgörü ve vefa hislerimizin güçlendiği çok özel günlerdir.

Milletçe hepimizi derinden etkileyen büyük deprem felaketi ve diğer doğal afetler nedeniyle bu Ramazan Bayramı'nı buruk bir halde geçiriyoruz. Bu zor günlerde bayramlar: Birlik ve beraberliğimizi pekiştirmek; kardeşlik, dostluk, sevgi ve saygı duygularımızı paylaşmak için bir vesiledir.

Ramazan ayı boyunca yaşadığımız kardeşlik, yardımlaşma ve dayanışmanın, bayramın huzur ve bereketiyle; yaşadığımız bu felaketin ortaya çıkardığı olumsuzlukları birlik ve beraberlik içinde aşarak geleceğe yürümemize vesile olmasını temenni ediyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle; tüm İslam âleminin Ramazan Bayramı'nı en kalbî duygularımla kutluyor, Ramazan Bayramı'nın eğitim camiamıza, öğretmen, öğrenci ve velilerimize, tüm insanlığa barış, kardeşlik ve huzur getirmesini temenni ediyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Memet POLAT

 İl Millî Eğitim Müdürü

20-04-2023

350 Evler Mah. Milli İrade Cad. 40/2 Merkez / Nevşehir - 0384 213 79 33, 0384 213 79 34, 0384 213 79 35

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.