NEVŞEHİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Memet POLAT'ın "15 Temmuz Demokrasi ve Millî Birlik Günü" Mesajı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Memet POLAT'ın

Milli birlik ve beraberliğimizin hedef alındığı, ülkemizin bölünmez bütünlüğüne kast edilen, anayasal düzenimizi, demokrasimizi, özgürlüklerimizi ve vatanımızı parçalamaya yönelik FETÖ/PDY tarafından gerçekleştirilmeye çalışılan 15 Temmuz hain darbe girişiminin altıncı yılında; Türk Milleti olarak eşine az rastlanılan, destanlaşan kahramanlıklarla tek yürek tek bilek olmanın, büyük ve güçlü Türkiye idealimizden hiçbir zaman vazgeçmeyeceğimizi tüm dünyaya haykırmış olmanın onur ve gururunu bir kez daha yaşamaktayız.

Bu hain darbe girişimi ve yazdığımız bu kahramanlık destanı bize ve tüm dünyaya vatanımız söz konusu olduğunda milletçe her zaman aynı safta omuz omuza duracağımızı, hiçbir zaman hak ve özgürlüklerimizden vazgeçmeyeceğimizi bir kez daha göstermiştir.

Bu duygu ve düşüncelerle, mazisi kahramanlıklarla dolu olan bu milletin bu tarihi günü de hiçbir zaman unutmayacağını ve daima şerefle yâd edeceğini belirtiyor, bu yolda şehadet şerbeti içen aziz şehitlerimize yüce Allah'tan rahmet diliyor ve gazilik şerefine nail olan kahramanlarımıza minnetlerimi sunuyorum.

 

                                                                                                                                                                    Memet POLAT

                                                                                                                                                              İl Milli Eğitim Müdürü

350 Evler Mah. Milli İrade Cad. 40/2 Merkez / Nevşehir - 0384 213 79 33, 0384 213 79 34, 0384 213 79 35

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.