NEVŞEHİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN MEMET POLAT'IN CUMHURİYET BAYRAMI MESAJI

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN MEMET POLAT'IN CUMHURİYET BAYRAMI MESAJI

Aziz Milletimizin, Birinci Dünya Savaşı sonrası aşılması güç nice zorluklara rağmen gösterdiği kahramanca mücadele ile kazandığı Kurtuluş Savaşı, nihayet Cumhuriyet'in ilanı ile taçlanmıştır.

 

Büyük bir sabır, azim ve fedakârlıkla Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK önderliğinde kazandığımız zafer sonrasında kurduğumuz Cumhuriyetimizin, kuruluşunun 99. yıldönümünü kutlamanın mutluluğunu yaşıyoruz.

 

Bu kutlu gün, bizlere; Türk Milleti olarak bağımsızlığımızdan asla taviz vermeyeceğimizi, milli birlik ve beraberlik içinde hareket ettiğimiz takdirde millet olarak her türlü zorluğun üstesinden geleceğimizi, milli ülkülerimiz etrafında sürekli dayanışma ve yardımlaşma ile hep daha iyisi ve daha ilerisi için durmaksızın çalışacağımızı bir daha hatırlatıyor.

 

"Türkiye Cumhuriyeti mesut, başarılı ve muzaffer olacaktır." diyen Mustafa Kemal ATATÜRK'ün bizlere emanet ettiği Türkiye Cumhuriyeti; milletimizin himayesinde var olmaya devam edecektir. 

Bu vesileyle,

Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını, Milli Mücadele kahramanlarımızı, aziz şehitlerimizi rahmet ve minnetle, kahraman gazilerimizi saygı ve şükran ile anıyorum.

 

Aziz Milletimizin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nı kutluyorum.

350 Evler Mah. Milli İrade Cad. 40/2 Merkez / Nevşehir - 0384 213 79 33, 0384 213 79 34, 0384 213 79 35

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.