NEVŞEHİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Memet POLAT'ın Yıl Sonu Mesajı

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Memet POLAT'ın Yıl Sonu Mesajı

2022-2023 Eğitim - Öğretim Yılı'nı geride bırakmış bulunmaktayız. Öğrencilerimizin karne heyecanını hep birlikte paylaşıyor, bu eğitim ve öğretim yılını başarılı bir şekilde bitirmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Eğitim öğretim yılının ikinci döneminde maalesef asrın felaketi olarak adlandırılan büyük bir afet yaşadık. İmkânlarımız doğrultusunda eğitim ailesi olarak yaralarımızı sarmaya çalıştık. Milletimizin bu zor günlerinde gösterdiğiniz yardımseverlik ve dayanışma ruhu hepimiz için gurur kaynağı olmuş, geleceğe daha güvenle bakmamızı sağlamıştır.

Sevgili Öğrenciler;

Yoğun bir ders çalışma temposundan sonra sizler için yaz tatili dönemi başlıyor. Tatilinizi iyi değerlendirin, bir yandan dinlenip diğer yandan kitap okumayı da ihmal etmeyin. Ailenizle ve arkadaşlarınızla nitelikli vakit geçirip sevdiklerinizle birlikte güzel anılar biriktirmeyi de ihmal etmeyin.

 Değerli Öğretmen Arkadaşlarım;

Ülkemizin geleceği biricik yavrularımıza bilgi ve kültürün ışığını ulaştırdınız. Pırıl pırıl yetişen bu yeni nesil, sizin emeğiniz, sizin alın terinizdir.Eğitim öğretim yılı boyunca göstermiş olduğunuz özverili çalışmalarınızdan dolayı her birinize ayrı ayrı teşekkürlerimi sunuyorum.

Kıymetli Velilerimiz;

Bir eğitim öğretim dönemini daha geride bırakıyoruz. En değerli varlığımız olan çocuklarımıza ve de bizlere her zaman destek olduğunuz için siz değerli velilerimize de bu vesileyle şükranlarımı sunuyorum.

 

Bu duygu ve düşüncelerle eğitim öğretim yılını tamamlayan öğrencilerimizi, fedakâr ailelerini ve öğretmenlerimizi tebrik ediyor; hafta sonu sınava girecek olan tüm öğrencilerimize başarılar diliyorum.

350 Evler Mah. Milli İrade Cad. 40/2 Merkez / Nevşehir - 0384 213 79 33, 0384 213 79 34, 0384 213 79 35

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.