NEVŞEHİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN YUSUF YAZICI, YIL SONU SERGİSİNİ ZİYARET ETTİ
![İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN YUSUF YAZICI, YIL SONU SERGİSİNİ ZİYARET ETTİ](/meb_iys_dosyalar/2024_05/22161640_mg_2669.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yusuf YAZICI, Kapadokya Özel Eğitim Uygulama Okulumuz (III. Kademe) tarafından hazırlanan yıl sonu sergisini ziyaret etti. Sergideki eserleri inceleyerek bilgi alan İl Müdürümüz, bu güzel eserlerin oluşturulmasında emek veren katkı sağlayan idareci, öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür etti.