NEVŞEHİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
KAR TATİLİ
Yoğun kar yağışının oluşturduğu olumsuz koşullar ve olası buzlanma tehlikesi nedeniyle 19/01/2022 tarihinde ilimiz genelinde eğitim öğretime 1 (bir) gün süreyle ara verilmiştir.![KAR TATİLİ](/meb_iys_dosyalar/2022_01/18202338_0b16c207-1ca4-4dc7-800f-851c687c850e.jpg)
Yoğun kar yağışının oluşturduğu olumsuz koşullar ve olası buzlanma tehlikesi nedeniyle 19/01/2022 tarihinde ilimiz genelinde eğitim öğretime 1 (bir) gün süreyle ara verilmiştir.
Engelli ve hamile kamu çalışanları idari izinli sayılacaktır.
Kamuoyuna saygıyla duyurulur.