NEVŞEHİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

NEVŞEHİR SAFA EĞİTİM YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFI, İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN MEMET POLAT'A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİNDE BULUNDU

Nevşehir Safa Eğitim Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Yönetim Kurulu, İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Memet POLAT'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
NEVŞEHİR SAFA EĞİTİM YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFI, İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN MEMET POLAT'A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİNDE BULUNDU

   Nevşehir Safa Eğitim Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Yönetim Kurulundan Seyit KARADENİZ, Hacı KİRAZ, Fatma AYGÜN, Mustafa GENÇTÜRK ve Arife KİRAZ'ın bulunduğu ziyarette ilimiz eğitimine dair istişarede bulunuldu. Nevşehir Safa Eğitim Yardımlaşma Ve Dayanışma Vakfı Heyeti yürüttükleri eğitim ve kültür faaliyetleri hakkında İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Memet POLAT'a bilgi verdi.

   İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Memet POLAT, Nevşehir Safa Eğitim Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfına ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade etti. İlimizde eğitim öğretime katkı sunacak tüm kurum ve kuruluşlarla iş birliği ve dayanışma içerisinde çalışacağımızı ifade ederek teşekkürlerini iletti.

03-02-2022

350 Evler Mah. Milli İrade Cad. 40/2 Merkez / Nevşehir - 0384 213 79 33, 0384 213 79 34, 0384 213 79 35

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.