NEVŞEHİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SAYIN VALİMİZ İNCİ SEZER BECEL, İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN MEMET POLAT'A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİNDE BULUNDU

Sayın Valimiz İnci SEZER BECEL, İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Memet POLAT'ı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti.
SAYIN VALİMİZ İNCİ SEZER BECEL, İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN MEMET POLAT'A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİNDE BULUNDU

   Ziyarette ilimiz genelindeki eğitim faaliyetleri ve güncel konular görüşüldü. Sayın Valimiz İnci SEZER BECEL "İl Millî Eğitim Müdürümüze tekrar ilimize hoş geldiniz diyor, çalışmalarında üstün başarılar diliyorum. Yaşadığımız çağda en büyük güç; iyi eğitim görmüş, dünyayı iyi okuyabilen, insanı yücelten bireylerden oluşan toplumdur. Bu anlamda eğitim birinci önceliklerimiz arasındadır. Çocuklarımızı ve gençlerimizi vatanımıza, milletimize, dünyaya ve de kendilerine yararlı bireyler olarak geleceğe hazırlamayı birincil sorumluluğumuz kabul ediyoruz. İlimizin mevcut eğitim başarısının arttırılması için hep birlikte çalışacağız." dedi. 

   Nazik ziyaretinden dolayı Sayın Valimiz İnci SEZER BECEL'e teşekkür eden İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Memet POLAT "Nevşehir gibi marka bir şehirde görev yapmak bizim için bir nimettir. Hoşgörünün merkezi olan ilimizde eğitim adına söylenecek sözlerin hepsini dinleyecek, tüm paydaşlarımızla birlikte iş birliği içesinde çalışacağız. Birçok alanda önemli bir potansiyele sahip olan Nevşehir'imizi layık olduğu yere getirmek için tüm gayretimizle çalışacağız. Büyük bir heyecanla çıktığımız eğitim öğretim yolculuğumuzda desteğini bizlerden esirgemeyen Sayın Valimize çok teşekkür ediyoruz." dedi.

07-01-202207-01-2022

350 Evler Mah. Milli İrade Cad. 40/2 Merkez / Nevşehir - 0384 213 79 33, 0384 213 79 34, 0384 213 79 35

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.