NEVŞEHİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TES NEVŞEHİR ŞUBESİ KADIN KOMİSYONUNDAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN MEMET POLAT'A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

TES Nevşehir Şubesi Kadın Komisyon Başkanı Afet ÖZÇAM ve Komisyon Üyeleri, İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Memet POLAT'a Hayırlı Olsun Ziyaretinde Bulundu
TES NEVŞEHİR ŞUBESİ KADIN KOMİSYONUNDAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ SAYIN MEMET POLAT'A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

   Türk Eğitim-Sen Nevşehir Şubesi Kadın Komisyonu İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Memet POLAT'ı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini ilettiler.

   Ziyarette eğitim çalışanlarının sorunları, çalışma koşulları ve bunların iyileştirilmesiyle ilgili yapılan çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulunuldu. TES Nevşehir Şubesi Kadın Komisyon Başkanı Afet ÖZÇAM  yaptıkları faaliyetler ve yürüttükleri sendikal çalışmalar hakkında bilgi verdi. 

   Türk Eğitim-Sen Nevşehir Şubesi Kadın Komisyonu'nun ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Memet POLAT "Nevşehir'deki eğitim seviyesinin niteliğini ve kalitesini artırmak için tüm kurum ve kuruluşlarla olduğu gibi sendikalarla da fikir alışverişinde bulunmaya devam edeceğiz, nazik ziyaretiniz için teşekkür ederiz." dedi.

17-02-2022

350 Evler Mah. Milli İrade Cad. 40/2 Merkez / Nevşehir - 0384 213 79 33, 0384 213 79 34, 0384 213 79 35

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.