NEVŞEHİR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
YEŞİLAY LİSELER ARASI MÜNAZARA TURNUVASINA ZİYARET
![YEŞİLAY LİSELER ARASI MÜNAZARA TURNUVASINA ZİYARET](/meb_iys_dosyalar/2024_05/23115513_img_2720.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yusuf YAZICI, "Yeşilay Liseler Arası Münazara Turnuvasına" iştirak etti. Açılış konuşmasını yapan İl Müdürümüz; öğrencilerimizin sağlıklı yaşam alışkanlıklarını benimsemesi, yeteneklerini keşfetmesi ve bağımlılıklara karşı farkındalık kazanmasının önemine değinerek bağımlılıklardan uzak, sağlıklı bir gelecek adına oluşturulan bu sürece emek veren ve katkı sağlayan herkese teşekkür etti.